Něženka

Datum ztráty 10.09.2015
Místo ztráty Kroměříž, Hlávkova 1888/18
Telefon 605176911
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Něženka
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Kroměříž
Plemeno Směska
Věk 1 rok
Barva bílomourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Něženka je roční kastrovaná kočička, zbarvená převážně bílomourovatě s nádechem do rezava. Na své jméno slyší. Váží 3 kg. Na levé straně krku má pod kůží čip - č. 900032001748414. Na pravé straně bříška dole má rezavou skvrnku. Její hlavička je spíše trojúhelníkového tvaru s velkýma šikmýma očičkama a velkýma ouškama. (Pravděpodobně kříženec kočky evropské, mainské mývalí a britské.) V kotěcím věku prodělala operaci kýly. Ve čtvrtek v noci odešla jako obvykle na lov myší a dosud se nevrátila. Není zvykem, že by se toulala.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Něženka