Nex

Datum ztráty 16.10.2015
Místo ztráty Brandýs nad Labem, Rozmarýnova
Telefon 721500672
Odměna ANO
Jméno Nex
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Border kolie
Věk 5 let
Barva černobílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Nex je 5 let stará fenka border kolie. Na své jméno slyší. Je černá s bílými znaky (okolo čenichu, část límce za krkem, náprsenka, břicho, ponožky a špička ocasu).Váží cca 15 kg. Má na sobě červené látkový obojek s růžovou známkou ve tvaru tlapky, na které má jméno a telefonní číslo na majitelku. Není čipovaná, ale má tetování v uchu (3987). Není kastrovaná, ale nehárá. Má problémy se zadními nohami, které by se mohly při námaze projevit. Ztratila se v noci z 15. na 16.10.2015. Byla na hlídání u kamarádky a při posledním venčení krátce po půlnoci jí utekla v na jižním okraji města Brandýs nad Labem (ulice Rozmarýnová). V okolí to vůbec nezná, proto se nedokázala vrátit zpátky. Doma již párkrát utekla, ale vždy se vrátila zpátky. Má úžasnou povahu, lidi miluje, odchyt nebude žádný problém, stačí zavolat a ona přiběhne. Vody se nebojí, na jízdu autem je zvyklá, klidně i sama naskočí. Je zvyklá na pobyt doma a je aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel