nevím

Datum ztráty 27.10.2017
Místo ztráty Brno, Zdráhalova 26
Telefon 734300480
Jméno nevím
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Směska
Věk 3 roky?
Barva černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočička začala chodit na jídlo k domu, kde krmíme kočky, byla hladová a měla klíšťata. Poprvé se objevila asi v polovině října. Chtěli jsme ji alespoň vykastrovat, ale na veterině zjistili, že kastrovaná už je. Po narkóze jsme ji vzali vyspat do tepla a od té doby je v bytě, je čistotná a naprosto suveréní, všechny naše domácí kočky postavila do latě a když se jí něco nelíbí neváhá si to vyřídit packou. Pro klid v rodině hledáme původní majitele nebo zájemce o adopci.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel