Netusim

Datum ztráty 18.11.2017
Místo ztráty Praha-Krč, Točitá
Telefon 605155325
Jméno Netusim
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk Netusim
Barva Mourovata
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocina mi neskutecne dnes vecer brecela pod balkonem. Ma obojek proti blecham, je hrozne mazliva, pritulna a hodna ke kockam! Budu rada kdyz se ozve majitel. Byla hladova a zizniva, kozisek ma cisty, ouska taky, podle zoubku ji odhaduji jeste na kote, ale spatne soudit jen takhle z pohledu. Budu rada kdyz se majitel ozve, urcite nekomu musi chybet. Je to mazlicek. .Budu na telefonu tak psat prosim sms a ja obratem zavolam! Diky! Ma se tady dobre, ale nechat si ji nemohu!

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel