NERO

Datum ztráty 19.06.2014
Místo ztráty Bratislava, Mierová 38
Telefon +421905513693
Odměna 15.000,- Kč
Jméno NERO
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Sibiřský husky
Věk 3,5 mesiaca
Barva Šedo-biela
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Psík Sibírsky Husky, šťeňa, samec, 3.5 mesačné, šedo-biela farba, modré oči. 19.06.2014 Vo večerných hodinách 23.30 pri venčení psíka som ho pustil na trávnatej ploche pobehať si, zazvonil mobil a chvíľu som telefonoval a stratil z dohľadu psíka, hneď som ho začal hľadať, pískať a volať jeho meno, no neúspešne, sadol som do auta a začal robiť okružné jazdy, no neúspešne. nahlásil som stratu na mestskej aj štátnej polícii, útulku, slobode zvierat, komore veterinárov, vylepil plagáty, inzeroval cez facebook a net. Cizích lidí se nebojí, je důvěřivý a přátelský. Obojek na sobě nemá. Tetovaný není, ale má čip. Číslo čipu: 956000009357167 (SK). Okolí z místa ztráty relativně zná, ale je to štěně... Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nemá rád, asi se jí bojí. Zdravotní stav dobrý. Kdyby bylo první číslo obsazené, volejte: +421918798456

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel