Naomi

Datum ztráty 12.04.2018
Místo ztráty Václavice u Hrádku nad Nisou,
Telefon +420734859160
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Naomi
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Směska
Věk 1,5 roku
Barva žíhaná
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Naomi je 1,5 roku stará fenka - kříženec Cane Corso. Má na sobě šedý antiparazitní obojek a je čipovaná, není kastrovaná a váží asi 35 kg. Je štíhlé postavy, s černo hnědým až zrzavý žíháním, velice přátelské povahy avšak k cizím lidem nedůvěřivá, ale neublíží ani nevrčí na lidi. Jinak je totální závislák, vyhledává společnost zvířat, od malička vyrůstá na statku s koňmi a ovcemi. Nikdy žádné zvíře nenapadla, je s každým kamarádka. Je čipovaná. Na levé pacičce měla zranění polštářku, tudíž ho má mírně zdeformovaný.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Naomi