Myška

Datum ztráty 13.08.2015
Místo ztráty Praha 10 Kolovraty, K Vrbě
Telefon 724089091
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Myška
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 3 roky
Barva Hnědá mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Myška je skoro 3 roky stará hnědo mourovatá drobná kočička. Má hustou srst, pruhované packy a ocásek, na břiše černé puntíky a světlou bradu. Na své jméno slyší, váží cca 3 kg. Nemá obojek ani čip. Je vykastrovaná, velmi plachá a bojácná. Je postižená. Poznávací znamení: ve stresu rychle kroutí hlavou ze strany na stranu. Doma, v klidu a bezpečí se chová normálně, pouze když se bojí nebo se lekne. Projevila se u ní začínající epilepsie. Slyší na volání Myško nebo Myší, ale cizích lidí se bojí.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel