MONTY a MILO

Datum ztráty 14.11.2015
Místo ztráty Skřipov, Hrabství 67
Telefon 720182585
Jméno MONTY a MILO
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 4 roky a 2 roky
Barva bílohnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Byli odcizeni dva psi plemene jack russell terier!!! Monty, stáří 4 roky. Váží 6,5 kg. Na své jméno slyší, k dospělému přijde. Ke psům agresivní a nemá rád děti. V době ztráty na sobě neměl žádný obojek. Je kastrovaný a čipovaný (kód 900032001214420). Milo - slyší na Majlo a nebo na malinký. Váží 6 kg. V době ztráty na sobě neměl žádný obojek. Čip ani tetování nemá. Kastrovaný není. Je přítulný úplně ke každému a nekonfliktní. Dnes 14.11. kolem 8-9 hodiny ranní, nám byli ze zahrady v Hrabství (okres OPAVA), MS Kraj, odcizeni psi (zadní brána byla "vypáčená", což svědčí pro odcizení). Psi nikdy předtím sami neutekli a to i když byla zahrada otevřená. Na policii už je vše nahlášeno.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel