Monty

Datum ztráty 12.04.2015
Místo ztráty Řehlovice, 57
Telefon 774092822
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Monty
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Ústí nad Labem
Plemeno Směska
Věk 8 let
Barva zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Monty je 8 let starý kocourek zrzavé barvy, váží asi 6 kg. Je kastrovaný. Má potíže s močovými kameny a tak musí jíst speciální veterinární granule. Na sobě měl černý antiparazitní obojek a na něm známku s kontaktem na majitelku, obojek však ale mohl lehce ztratit. Má nakouslé jedno ouško. Ztratil se 12.4.15 v neděli v poledne ze zahrady na chalupě v Řehlovicích, kde byl zvyklý chodit ven, ale nikdy se neodvážil dál než před dům. Okolí tedy nezná. Poslouchal na zavolání a vždy přiběhl. Ven chodil vždy jen přes den a nikdy nebyl na noc venku. Je to velký mazel a nebojí se lidí. Hledáme po celé vesnici, vyvěsili jsme plakáty s fotkou. Moc prosíme o pomoc. Na ostatní kočky prská. Čip ani tetování nemá. Voda mu nevadí, v autě je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel