Miška

Datum ztráty 06.06.2015
Místo ztráty Janovice, Janovice 111
Telefon 777130611
Odměna ANO
Jméno Miška
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Siamská kočka  
Věk 10 let
Barva bežová-světle hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V sobotu se nam v chatové oblasti "hůrka" v Janovicích zaběhla naše siamska kočka. Předpokladam se ztratila směr a skončila u některého z rodinnych domů dole v obci... Děkuji za veskerou pomoc. Nemá čip, ani tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Váží cca 4 Kg. Povahově je opatrná a plachá. Nepříjde na zavolání, na své jméno nebude reagovat. Možná by se nechala nalákat na hračku, nebo možná na jídlo. NESNAŽTE SE O ODCHYT, HLASTE JEJÍ POZICI MAJITELI. Chronická útěkářka to vůbec není. V okolí místa ztráty se moc nevyzná. Kastrovaná je. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí. V jídle je velmi vybíravá! Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Zimu nemá ráda! Poznávací znamení - šilhá na levé oko! Telefon 777130611

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel