Mini

Datum ztráty 01.03.2015
Místo ztráty Louny, Topolova 2683
Telefon 777196975
Jméno Mini
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Louny
Plemeno Francouzský buldoček
Věk 5 měsíců
Barva černá sem tam žíhání
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mini je 5 měsíců stará fenečka, plemeno Francouzský buldoček. Je černá a má zrzavé žíhání. Na krku na pravé straně má světlý pruh a na páteři u zadečku má hnědo zrzavý proužek. Váží cca 8 kg. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Obojek na sobě žádný neměla. Ztratila se ráno (1.3.15 v 9:00 v Topolově ulici, Louny) před barákem během jedné minuty, když manžel šel vyhodit trus. K lidem je velice přátelská, nebojí se cizích lidí. Autem je zvyklá jezdit, nebojí se vody. Fyzicky je aktivní. Telefon 777196975

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel