Mik

Datum ztráty 30.05.2019
Místo ztráty Praha 9, Podvinný mlýn 38
Telefon 606638508
Odměna ANO
Jméno Mik
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 7 let
Barva Mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mik je 7 let starý kocour. Na své jméno slyší, ale vůči cizím je plachý. Nemá obojek, ale má na krku známky po jeho nošení. Čipovaný není, je kastrovaný a váží asi 4,5 kg. Je velký, ale štíhlý. Je klasický mourek, ale na zádech má tmavý pruh a na pravé lopatce lysinu po očkování. Je zvyklý chodit ven v blízkosti parku Podvinní v Praze Vysočanech, ale 30.5.2019 se večer nevrátil domů a přes veškeré hledání se zatím nenašel. Budeme rádi za každou zprávu. V případě nalezení odměna jistá.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Mik