Mickey

Datum ztráty 15.10.2019
Místo ztráty Lety, Pražská 558
Telefon 731564073
Odměna ANO
Jméno Mickey
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Ragdoll 
Věk 3 roky
Barva Bílo šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mickey je 3 roky starý kocour. Na jméno slyší a váží necelá 4 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Bílý dlouhosrstý kocourek ragdoll s šedým ocasem a našedlé nožičky. Je závislý na svém domovu, znal jen zahradu a teplo domova. Ztracen z pondělí na úterý mezi 2 hodinou ranní a 6 ranní. Byl vždy jen na zahradě, a nikdy se nikam nevydal. Prohledáno okolí na několikrát metr po metru, a tělíčko nikde nenalezeno. Moc prosím, zda ho někdo máte, o vrácení. Odměna jistá a ne malá. Jsme zoufalí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mickey

Přihlášení: