Micíček

Datum ztráty 22.09.2014
Místo ztráty Libiš, Mělnická ulice
Telefon 603317306
Odměna ANO
Jméno Micíček
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva bílo černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Micíček je dva roky starý kocourek, plemeno klasická Kočka domácí. Je bílo černý. Je drobný, hubený - 3 kg. V poslední době měl problémy se zoubky. Není kastrovaný, tetovaný, ani čipovaný. Neměl na sobě žádný obojek. Ztratil se 22.9. v Mělnické ulici - Libiš, když byl cca 3 dny u nových majitelů a teprve si tam zvykal. Je extrémně plachý !!! Okolí vůbec nezná !! Není zvyklý být venku, byl vždy pouze doma. Je fyzicky aktivní - perfektně umí skákat. Specifické na něm je, že když je v klidu tak žere levou přední tlapkou. Nabere si na ni jídlo a jí z pacinky, kterou má nažloutlou.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel