Melichar (Melís)

Datum ztráty 22.05.2017
Místo ztráty Dobříš, Lesní 539
Telefon 777256707
Odměna ANO
Jméno Melichar (Melís)
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Směska
Věk 8 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Melís je 8 let starý černý kocour. Má šedý antiparazitní obojek a na něm tel. č., čipovaný není. Váží asi 5-6 kg Pravé oko mu slzí. V pondělí 22. 5. 2017 kolem oběda zmizel. Prošli jsme okolí a celé odpoledne ho volali, ale neobjevil se. Okolí nezná, z psů má strach. Lidí se nebojí, v náručí neškrábe. Kdybyste ho někdo našel, popadněte ho nebo někam zavřete a zavolejte! Buď se něčeho lekl a ztratil orientaci, nebo se někde schoval a nemůže ven. Zatím chodil jen přes den na zahradu a na zavolání vždy přišel. Máme o něj veliký strach.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel