Megí

Datum ztráty 04.12.2014
Místo ztráty Štěpánovice, Štěpánovice 103
Telefon 733779807
Odměna ANO
Jméno Megí
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Anglický kokršpaněl
Věk 4
Barva zlatá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Megí je 4 roky stará fenečka zlaté barvy, plemeno Anglický kokršpaněl. Váží cca 15 kg. Má malou bílou náprsenku. Fenka se ztratila při procházce, vyběhla do blízkého lesa, ze kterého se jindy vrací, ale včera - 4.12.2014 v 16.36 se už nevrátila :-( Bylo to ve Štěpánovicích, Brno venkov. Okolí ztráty zná, nikdy dříve neutekla. Měla na sobě 2 obojky. Jeden antiparazitní a druhý textilní hnědý. Megí je velice přátelská, milující naši 5-letou dceru...asi se jí muselo něco stát, vždycky se vrátila, byla schopna v lese i dceru najít... Cizích lidí by se bát neměla, ostatní pejsky snáší dobře. Je zvyklá jezdit autem, miluje vodu. Fyzicky je aktivní. Je zvyklá jíst hlavně granule, ale jinak nepohrdne i jiným jídlem. Je zvyklá žít venku. Čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná není.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel