Meggie

Datum ztráty 24.09.2016
Místo ztráty Opava, Přemyslovců
Telefon 721015764
Jméno Meggie
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Zlatý retriever
Věk necelé 3 roky
Barva Zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Meggie je skoro 3 roky stará fenka zletého retrívra. Na své jméno slyší. Má na sobě červený obojek s nápisem Meggie, čip ani tetování nemá. Váží cca 40 kg. Je přátelská, s odchytem nebude problém. Ztratila se večer 24.9.2016 v Opavě u ulice Přemyslovců, naproti Jaktař STS, na bunkru OP S23 při vzpomínkové události na mobilizaci (osvětlování bunkrů). Aniž bych si toho s mamkou hned všimla, utekla. Kdyby se někdo ozval, byla bych Vám neskonale vděčná... Prosím, kdykoliv mě kontaktujte na mobil: 721 015 764, nebo email: nikol.kroftova@seznam.cz

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel