Meggie

Datum ztráty 19.12.2015
Místo ztráty Vítkov, Vítkov 1003, autokemp Balaton
Telefon 731485665
Odměna ANO
Jméno Meggie
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Barevný boloňský psík
Věk 1 rok
Barva světlá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Meggie je 1 rok stará fenka barevného boloňského psíka. Na své jméno slyší. Váží cca 7 kg. Má na sobě modrý obojek se šátkem a na něm má přívěšek s kontaktem na majitele. Nemá čip ani tetování, není kastrovaná. Má světlou srst, uši a ocas má o něco tmavší. Je nedůvěřivá k cizím lidem, umí základní povely - sedni, lehni, pac, atd. Byla v obvyklém prostředí areálu kempu, který provozuji, najednou ale zmizela, nejspíš chytla stopu. Pláštěnku na sobě v době ztráty neměla.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel