Mazlík

Datum ztráty 17.04.2016
Místo ztráty Pustá Polom, K zátiší, Budišovice, Opavská,
Telefon 731171800
Odměna ANO
Jméno Mazlík
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Pudl
Věk 5 rok
Barva světlá krémová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
STOPA!!!Mazlík byl údajně viděn 9.5. v obci Nové Sedlice. Prosíme o pomoc! Je v terénu již dlouho a bude hodně vyplašený! Mazlík je 5 let starý kříženec pudla. Na své jméno slyší. Váží cca 6,5 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Je kastrovaný a mám kupírovaný ocas. Pejsek se ztratil na procházce, když byl na hlídání. Vyvlékl se z obojku. Je plachý a bojí se lidí. Je světlé krémové až bílé barvy, nemá ocásek. s Naposledy byl viděn v lese, chatové oblasti Lomy mezi obcemi Pustá Polom a Budišovice.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel