Mayky

Datum ztráty 08.12.2014
Místo ztráty Radonice, Praha 9
Telefon 728670076
Odměna ANO
Jméno Mayky
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Čivava
Věk 1,5 Roky
Barva Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
8.12.2014 se nám ztratil pejsek (Čivava) 1,5 roky nebojí se cizích lidí. Barvu má bílo-žlutou. v Radonicích Praha 9. Utekl dírou v plotě. Na zadku, za krkem má zrzavé fleky na srsti. Zima mu nevadí. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Je zvyklý na kočky. Je to mazel. Váží cca 3 Kg. Je hodný, mazlivý a společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Odchytit na pamlsek by se nechal. Autem umí jezdit, sám by si naskočil. Je to trochu chronický útěkář. Nemá čip, ani tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Voda mu nevadí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Pejsek je naše sdeční záležitost a byli bychom moc rádi kdyby se co nejdříve našel. Moc děkuji za jakékoliv informace... Kontakty: 728 670 076

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel