Max

Datum ztráty 12.05.2019
Místo ztráty Zlín - Louky, Zábrančí II
Telefon 739573358
Odměna ANO
Jméno Max
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Směska
Věk 10 měsíců
Barva Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Max je 10 měsíců starý kocour. Nemá obojek ani čip, ještě není kastrovaný a váží asi 3-4 kg. Má bílou hustou trošku delší srst a mezi ouškama tmavé šmouhy. Na fotkách nejsou dobře vidět. Někdy mu teče z oka, jako koťátko byl nemocný, takže ve stresu může hůř dýchat nebo kašlat. Je bojácný, lidem se spíš vyhýbá a snaží se schovat. Zatím byl jen doma a ven nechodil, ztratil se v neděli 12.5.2019 po poledni, když utekl oknem. Ještě v noci se toulal po zahradě, ale chytit se nenechal a pak už se neukázal. Prosím o jakékoliv info.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Max