Max

Datum ztráty 14.04.2015
Místo ztráty Třinec, Rybářská 238
Telefon 777850196
Jméno Max
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 7 let
Barva trikolora
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Maxík běhal po zahradě, jako vždycky. Nejspíš utekl někam za fenkou, nikdy předtím to ale neudělal. Chronický útěkář není. Utekl ze zahrady. Je hodný, i když ve strachu může cenit zuby, nikdy nikoho nepokousal. Povahově je společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Pokud otevřete auto a pobídnete jej, sám naskočí. Jízda autem mu nevadí. Čip, ani tetování nemá. Nemá na sobě žádný obojek. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 8 Kg. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Dal by se nalákat na klacek, má rád aportování. Vody se nebojí. V jídle je vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Zimu nemá rád! Telefon 777850196

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel