Matilda

Datum ztráty 31.12.2015
Místo ztráty Pocheň (Brumovice), U lesa
Telefon 602719093
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Matilda
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Bullterier
Věk 3 roky
Barva hnědo-bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Matilda je 3 roky stará fenka minibulteriéra. Na své jméno slyší. Má na sobě barevný látkový obojek se jménem a kontaktem na majitelku. Na krku by měla mít navlečenou fleecovou šálu s barevnými puntíky. Má čip (968000010140996). Váží cca 17 kg, není kastrovaná. Je po operaci pravé nohy (jizva asi 10cm). Je hodná a přátelská k lidem, bojí se psů. Bere léky proti otravě, kterou měla, proto ji musím rychle najít. Ztratila se 31.12. při procházce ke studánce na Pochňi, chytla stopu srnky. Pocheň je vesnice, část obce Brumovice v okrese Opava. Nachází se asi 2,5 km na severozápad od Brumovic. Dneska a včera jsem prohledávali les a okolí Krnova, Ubla a Úvalna.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel