Mates

Datum ztráty 14.12.2017
Místo ztráty Ostrava-Kunčičky, Nadační 327/1
Telefon 702622058
Odměna 500,- Kč
Jméno Mates
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Směska
Věk 4 roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mates je 4 roky starý černý kocourek. Slyšel na volání Mates, Maty nebo Matýsku. Nemá obojek ani čip, Je kastrovaný a váží asi 5,5 kg. Kocourek je celý černý, pouze pod krčkem má pár bílých chloupků. Kocourek byl zvyklý chodit ven i se svým kočičím kamarádem Kulíškem. 14. prosince se ale vrátil pouze Kuli. Na volání Matýsek nereagoval ani později. Prohledala jsem okolí, ale bohužel. Prošla jsem i další ulice, okolí popelnic, ale nic. Je to přítulný kliďas, nalezenec. Děkuji moc za jakékoliv informace.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Mates