Marley

Datum ztráty 01.01.2015
Místo ztráty Zruč - Senec,
Telefon 724924221
Jméno Marley
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Směska
Věk 2 roky
Barva světlý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se 1.1. ve Zruči-Senci. Čip, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 6 Kg. Povahově je nedůvěřivý, ale je hodný! Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se možná nechal nalákat. Kastrovaný není. Utekl z boudy. Je to chronický útěkář, ale je to poprvé co se rychle nenašel. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nemá rád. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zimu nemá rád. Je zvyklý na pobyt spíše doma... Telefon 724924221

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel