Malý Princ

Datum ztráty 08.08.2019
Místo ztráty Mrač, Mrač 77
Telefon 720666030
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Malý Princ
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Směska
Věk 8 let
Barva černo-bílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Malý Princ je 8 let starý kocourek. Slyší na své jméno velmi dobře. Je větší než normální kočky a váží cca 7-8 kg. Nemá obojek, ale má čip. Je kastrovaný. Je to černý kocourek s bílou bradkou, bílou skvrnou na břiše a bílými tlapkami. Je velmi přátelský. Musí dodržovat dietní stravu, kvůli zvýšené kyselosti moči. Zatoulal se, když jsme byli mimo domov a měli ho na starost vlastníci mlýna, na kterém žijeme a kde je velký výběh. Kocourek nikdy nic podobného neudělal.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Malý Princ