Malý nalezenec

Datum nálezu 30.11.2017
Místo nálezu Podbořany, FTE automotive
Telefon 735012914
Jméno Malý nalezenec
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Louny
Plemeno Bišonek
Věk neznámý
Barva Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Ve čtvrtek kolem 22-23h jsem se jela rozloučit do práce. Když jsme stáli venku poblíž areálu stálo auto, po jeho odjezdu se u nás za plotem na silnici objevil v hrozném stavu, malý, vymrzlý, hladový pes. Přesněji pes nalezený mezi FTE a NSK. Pes byl umyt, ostříhán, zkontrolován od nemocí a parazitů. Nic viditelného nebylo. Jen vyhublý, srst zamotaná do sebe, obalený hlínou a na krku obojek proti blecham. Bohuzel si ho nemohu nechat mam doma 4 kočky, kterým jsme poskytli domov a jednoho psa.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: