Maggie (Šupina, Pupík)

Datum ztráty 20.07.2019
Místo ztráty Jindřichův Hradec, Školní 64
Telefon 720111518
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Maggie (Šupina, Pupík)
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Exotická kočka 
Věk 11 let
Barva Šedobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Šupinka je 11 let stará kočka. Váží cca 4 kg. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná. Šupinka se ztratila v sobotu 20.7. odpoledne. Byl tu folklorní víkend. V te same ulici jsme zrizovali kavarnu a nosily veci z naseho domu do kavarny. Nekdo z nas nechal otevrene dvere. Mame 3 kocky a prave Šupinka utekla. Hned jsme hledali. Neni zvykla na venkovni prostředí, vzdy jsme je pousteli pouze na zahradu obestavenou zdmi sousednich domu. Je plachá, boji se cizich lidi, ale kdyz si je jista, ze neni v nebezpečí, rada se mazli. Slzí jí chronicky očíčka.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Maggie (Šupina, Pupík)

Přihlášení: