Macík

Datum ztráty 23.09.2015
Místo ztráty Jičín, Na Jihu 534
Telefon 605986723
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Macík
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Jičín
Plemeno Kočka domácí 
Věk 6 let
Barva Mourek,bílé zad.tlapky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Macík je 6 let starý kocourek. Na své jméno slyší. Váží kolem 5 kg. V době ztráty na sobě neměl žádný obojek. Čip ani tetování nemá. Je kastrovaný. Má silnější a kratší pacičky, tedy není tak vysoký, velmi zvídavý a podle vlastních pocitů přítulný, tedy ne ke každému. Ztratil se mi večer 23. 9., kdy mi nepozorovaně proběhl pod nohami, když jsem držela v rukou krabici s mléky. Je zvyklý chodit ven na postroji každý den, i 2-3x, dle možností. Otevírá si sám dveře, pověšením na kliku. Hledala jsem v lokalitě Nového města, kde mám i vylepené letáky s kontaktem. NABÍZÍM 3000,- Kč!

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel