Lovely

Datum ztráty 28.12.2014
Místo ztráty Ruprechtice, Ruprechtice 141
Telefon 730175730
Odměna ANO
Jméno Lovely
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Německý boxer
Věk 9.měsíců
Barva žíhaná
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Lovely je 9 měsíců stará fenka, plemeno Německý boxer. Je žíhaná a váží 17 kg, je menší, hubená. Má předkus. Poprvé hárá, není tedy kastrovaná. Je čipovaná č.941000016470403. Není tetovaná. Na krku má černý blikající obojek se známkou Meziměstí. Ztratila se dnes 28.11.2014 v 11 hod. , vyběhla z domu a utíkala pryč. Je velmi společenská, moc hodná, přátelská a hodně hravá (určitě bude mít tendenci se obrátit na někoho z lidí). Utekla v Ruprechticích, okolí moc nezná. Ven vždy chodí v oblečku, je zvyklá na teplo, teď obleček nemá. Nikdy dříve neutekla. Ostatní pejsky snáší dobře, chce si hrát. Je zvyklá jezdit autem, sama si do něj naskočí. Pohybově je hodně aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel