Loki

Datum ztráty 19.12.2014
Místo ztráty Praha 8, Křižíkova 28
Telefon 722186113
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Loki
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Americký pitbulteriér
Věk 2 Roky
Barva černo-bílý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se 19.12.2014 VE VEČERNÍCH HODINÁCH V PRAZE - U METRA KŘIŽÍKOVA. VELMI SE O NĚJ BOJÍME. NABÍZÍM VYSOKOU ODMĚNU PŘÍPADNÉMU NÁLEZCI!!!!! LOKI MÁ VELMI MILOU POVAHU, JE ČLENEM NAŠÍ RODINY.. MILUJEME HO A CHCEME HO MÍT ZPÁTKY DOMA... Povahově je hodný, přátelský. Nikdo se se ho vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Má uražený pátý "prst" přední, levé noze. Spodní čelist - chybí mu jeden špičák. Nikdy se takto neztratil. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty to vůbec nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Tetování nemá. Má čip. Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Má na sobě černý, nylonový obojek, bez známky. Váží cca 30 Kg. Plavat umí. V jídle je vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Má alergii na lepek... Autem umí jezdit. Zimu nemá rád. Je zvyklý hlavně na pobyt doma... Telefon 722 186 113

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel