Lily

Datum ztráty 25.09.2014
Místo ztráty Čelákovice, Rumunská 1451
Telefon 605711503
Odměna 500,- Kč
Jméno Lily
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Směska
Věk 2 roky
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočička uklouzla z balkónu v 2. patře, bohužel jsme to zjistili 26. 9. ráno. Je celá bílá, má žluté oči, samice. Je stará 2 roky. Slyší na Lily. Jelikož je zvyklá na domácí prostředí, bojí se venku, proto je trochu agresivní na lidi - bojí se jakých koliv cizích lidí, na kapsičku by se možná odchytit nechala! Pravděpodobně bude schovaná nebo někde zalezlá v okolí sídliště v Čelákovicích na adrese Rumunská 1451. Čip, ani tetování nemá. Nikdy v minulosti se neztratila. Váží cca 4 kg. Obojek na sobě nemá. Kastrovaná je. Okolí nezná. Má ráda pohyb, je aktivní. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav v pořádku. Teče jí trochu pravé očíčko. Autem jezdit umí, ale nelíbí se jí to. Telefon 605711503

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel