Lili

Datum ztráty 13.11.2014
Místo ztráty Tábor, Dukelských bojovníků
Telefon 602115619
Odměna 500,- Kč
Jméno Lili
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Směska
Věk cca 6 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Černá kočka s malou bílou náprsenkou. Kolem krku při pohlazení trochu vidět lysina po nošení obojku. Lehce nateklý dolní ret. Plachá a nemňouká moc nahlas. Čip, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Na pamlsek by se určitě odchytit nechala. Váží cca do 5 Kg. Kastrovaná je. Chronická útěkářka to není. Utekla z auta. Okolí v místě ztráty to nezná. Je zvyklá na pobyt zejména doma. Je aktivní, má ráda pohyb, ale má ráda také i svůj klid... Vodu nemusí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Nerada jezdí autem. Telefon 602 115 619

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel