Lili

Datum ztráty 03.12.2014
Místo ztráty Praha,Lužiny, Brdičková 1908/27
Telefon 773296318
Odměna 4.000,- Kč
Jméno Lili
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Shih-tzu
Věk 3 roky
Barva černo šedivo bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Lili se ztratila 03.12.2014 v oblasti Praha, Lužiny, Brdičková 1908/27. Rasa Shih-tzu, srst černo šedivo bílá. Přítel mi šel naproti k metru, kde paní, která házela do kontejneru lahve. Lilinka se lekla a utekla se schovat pod auto a pak utíkala a dál a v uličkách se přítelovi ztratila. Hledali jsme jí od té doby t.j.od půl 8 večer do půl 1 do rána. Je plachá, bojí se lidí, je zvyklá být jen doma. Bojí se rámusu, petard, lidí, aut. Bojí se, ale je hodná. Nikdo se jí nemusí bát. Na jídlo by se nechala odchytit. Je bez vodítka a není čipovaná, ani tetovaná. Má delší chlupy a poslouchá hlavně mě. Jsou ji 3 roky. Váží cca 4,5 Kg. Žádný obojek na sobě nemá. Nikdy v životě se neztratila. Kastrovaná je. Okolí v místě ztráty nezná. V pohybu je klidnější povahy, není žádná hyperaktivní. Sní cokoliv. Vodu nemusí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Má ráda teplo... Telefon 773296318

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel