Leopold

Datum ztráty 07.08.2016
Místo ztráty Ostrava Hrabůvka, U nové školy 90
Telefon 721576520
Jméno Leopold
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2roky
Barva Bíla
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ahoj jsem Leopold. Někdo mě ukradl. Bydlel jsem na ulici U nové školy 90 v Hrabůvce ve vchodě s červenou fasádou, měl jsem 2 brášky a žilo se mi dobře. Dokonce jsem utíkal oknem na procházky, ale vždycky jsem se večer vrátil domů, kde mě čekala plná miska jídla, teplý pelíšek a láska domova. Naposledy jsem byl viděn u svého domova 7.8. cca v 16:00, kdy jsem se nechal hladit od jednoho cca 25tiletého chlapíka v košili, který si mě během pár vteřin odnesl dřív než moji páničci stihli zareagovat.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Leopold