Kyna

Datum ztráty 10.07.2015
Místo ztráty Praha, Namesti Jiriho z Lobkovic 2233
Telefon 776082313
Odměna ANO
Jméno Kyna
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 2 roky
Barva hnědo-zrzavo-černa
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
10 července v nočních hodinách se dostala venku přes otevřéné okénko ve 4 patře. (není zvykla chodit ven). Je možné ze v důsledku pádu má zranění. Slyší se na jméno Kyna (na to reaguje), je ocipovana. Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Je moc kontaktni a mazliva. Povahově je společenská. Na jídlo by se možná nechala nalákat. Váží cca 3 Kg. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není, zrovna mrouská. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí. V jídle je spíše vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá pouze na pobyt doma. Aktuální počasí jí nebude dělat problém. Telefon 776082313

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel