Kulík

Datum ztráty 29.04.2018
Místo ztráty Ostrava - Poruba, Havlíčkovo náměstí 741/11
Telefon 732921393
Odměna ANO
Jméno Kulík
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Směska
Věk 4 roky
Barva černo - bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kulík je 4 roky starý černobílý kocour. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný a váží asi 4 kg. Je to přítulný kocourek s klidným chováním. Zřejmě vyskočil nebo spadl s 1. patra našeho panelového domu. Typická je pro něj černá skvrna sahající přes jeho pravé oko. Od té doby jsem u baráku neviděl. Kolem se pohybuje spoustu lidí, tak je možné že si ho někdo vzal. Nechci ani pomyslet že by se vydal dál za některou z velkých cest. Kdokoliv by měl nějaké informace, prosím o jejich zaslání na mé kontaktní údaje, nebo tel. číslo. Děkuji

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Kulík