Kudrlinka

Datum ztráty 08.01.2018
Místo ztráty Praha 4, Pod Pekařkou 36
Telefon 604255351
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Kudrlinka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Curly Coated Retriever
Věk 7 let
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Kudrlinka je 7 let stará fenka. Na své jméno slyší, ale zřejmě na zavolání nepřijde. Nemá obojek ani čip, ale je tetovaná. Váží asi 35 kg. Fenka je černá kudrnatá, má mírně prošedivělou bradičku. Ztratila se z uzavřené oplocené zahrady (zřejmě přelezla či přeskočila plot). Přivezla jsem si ji v sobotu 6.1.2018 tj. před 2 dny jako dospělou z chovné stanice v Jihočeském kraji. Fenka je velmi plachá. Po dnešním návratu z práce jsem ji nenašla na zahradě. Vzhledem k tomu, že pozemek je oplocený a byla vlastně "doma".

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel