Kuba

Datum ztráty 19.07.2019
Místo ztráty Brno-střed-Veveří, vnitroblok Stojanova - Gorkého - Bratří Čapků - Grohova s východem na Grohova
Telefon 604529982
Odměna ANO
Jméno Kuba
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Směska
Věk 8 let
Barva šedý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kuba je 8 let starý kříženec mainské mývalí kočky. Má černý obojek s kamínky a na něm pouzdro s kontakty, ten ale mohl ztratit, čipovaný není. Je kastrovaný a váží asi 6 kg. Slyší na jméno Kuba a volání čičí. Je přítulný, byl zvyklý chodit ven, co chvíli nás přišel zkontrolovat, na zavolání přišel. Odehnala ho toulavá kočka a on ve stresu někam zalezl nebo vyběhl na Grohovu ul.. Tam to nezná, bydlíme tu krátce. Naposledy byl 19.7. ve 21 hod. u domu ve vnitrobloku Stojanova-Grohova-bratří.Čapků-Gorkého. Informace prosím na tel.604529982, děkuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kuba

Přihlášení: