Krišpín

Datum ztráty 30.12.2017
Místo ztráty Roudná, Roudná 164
Telefon 725646029
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Krišpín
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 5 let
Barva zlatohnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jorkšír, 5let, zlatohnědá barva, uši povislé,při chůzi někdy zvedá levou zadní tlapku,má na sobě, pokud mu to někdo nesundal, kšírky, na nich pověšená známka č. 9235, nebo 9237 /pletu si to/, dále známka stříbrná s motivem pejska, na druhé straně jeho jméno Krišpín a telefon 725646029 a odrazová placka žlutá se sluníčkem. Váží cca 8 kg. Čip ani tetování nemá. Je důvěřivý,když se k němu osoba sehne, hned si lehá na záda. Ztratil se 30.12. okolo 16.hod. V Roudné kde máme chatu u pískovny a campu Pohoda se v tu dobu střílely dělobuchy.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel