Kožušek

Datum ztráty 01.06.2019
Místo ztráty Ostrava-Přívoz, Špálova 31
Telefon +420604478603
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Kožušek
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kočka domácí 
Věk 13 let
Barva Zrzavý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kožušek je 13 let starý rezavý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 3-4kg. Není vůbec zvyklý být venku. Spadl z balkónu, ale než jsme to zjistili asi nějaká doba uběhla, to bylo kolem půl 2 ráno a šli jsme ho hned hledat, ale nenašli, tak potom jsme to zkoušeli znovu v 7 a paní ve vedlejším vchodě říkala, že se tam toulal a chtěl do baráku, ale netušila, že není pouliční kočička, takže jí vyhodila ven. Hledáme všude kolem, rozvěsila jsem i nějaké letáky v okolí, ale nic.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kožušek

Přihlášení: