Korela

Datum nálezu 21.08.2019
Místo nálezu Praha 4 - Spořilov, Severovýchodní II. 1488/58
Telefon 739906831
Jméno Korela
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Pták
Věk mladší
Barva žluto šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
KORELA CHOCHOLATÁ, žlutošedá. Od středy 21.8.2019 se kolem busových zastávek a okolních domů spodní části Roztylského náměstí na Starém Spořilově a sídlišti Spořilov I. pohybuje korela. Podle výdrže asi mladší. Pokusu o odchyt se účastnila i Městská policie a pár místních. Nepodařilo se, bojí se. Žere trávu a vyhánějí ji holubi. Prosím, kdo ví, koho by mohla být, upozorněte ho. Syn se jí pokoušel chytit v domnění, že je naše.... V okolí je spousty koček, je to zahradní čtvrť. Díky. Görtlerová

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel