Korela

Datum nálezu 21.08.2019
Místo nálezu Praha 4 - Spořilov, Severovýchodní II. 1488/58
Telefon 739906831
Jméno Korela
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Pták
Věk mladší
Barva žluto šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
KORELA CHOCHOLATÁ, žlutošedá. Od středy 21.8.2019 se kolem busových zastávek a okolních domů spodní části Roztylského náměstí na Starém Spořilově a sídlišti Spořilov I. pohybuje korela. Podle výdrže asi mladší. Pokusu o odchyt se účastnila i Městská policie a pár místních. Nepodařilo se, bojí se. Žere trávu a vyhánějí ji holubi. Prosím, kdo ví, koho by mohla být, upozorněte ho. Syn se jí pokoušel chytit v domnění, že je naše.... V okolí je spousty koček, je to zahradní čtvrť. Díky. Görtlerová

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: