Koláček - v novém domově Gabriel

Datum ztráty 20.08.2014
Místo ztráty Kladno - Kročehlavy, Polská 2206
Telefon 731285093
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Koláček - v novém domově Gabriel
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Směska
Věk 1 rok, kocourek šilhá a levé oko má nemocné
Barva dlouhosrstá rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Koláček je kříženec sibiřské kočky, 1 rok starý, dlouhosrstý, hodně šilhá, plašší, má nemocné levé očičko. Váží 4 kg. Ztratil se 20.8. v Kladně v Polské ulici. Poslední stopa: občas plakal pod okny na terase Na Růžovém Poli před cca 14 dny, což je blízko místa ztráty. Prosím o lokalizaci, nepokoušejte se vzhledem k plachosti o odchyt - ihned kontaktujte Pavlína Mladá 731 285 093 - přijedeme !! Pokud Koláčkovi někdo pomohl či byl odvezen někým někam, dejte nám prosím vědět Hanka Smejkalová. Kočičí naděje je celá nešťastná a určitě se s Vámi ráda dohodne. Je kastrovaný !! Okolí ztráty vůbec nezná !! Tetovaný, ani čipovaný není.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel