Klára a Dorotka

Datum ztráty 06.12.2014
Místo ztráty Lošov, Kluče 9
Telefon 775947467
Odměna ANO
Jméno Klára a Dorotka
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Švýcarský honič
Věk 2 roky
Barva bílorezavá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dne 6.12. se v Lošově zaběhly fenka Klára a Dorotka. Klárka se již sama vrátila domů. Dorotka - Švycký honič, 2 roky, barva srsti bílorezavá. Na sobě měla červený koženkový obojek. Je čipovaná č. 972270000275501 . Tetovaná, ani kastrovaná není. Váží 25-30 kg, je trošku silnější postavy a je po štěňatech, má vytahané cecíky. Vůči lidem zcela neagresivní, důvěřivá, odchytitelná za pamlsek. Okolí zná velice dobře. Je to lovecký pes. Ostatní pejsky snáší dobře. Není to plavkyně, je zvyklá jezdit autem. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel