Kitty

Datum ztráty 05.06.2019
Místo ztráty Praha-Koloděje, V Lipách
Telefon 739670063
Jméno Kitty
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 1,5 roku
Barva mourovatobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kitty je 1,5 roku stará mourovatobílá kočka. Na své jméno slyší. Nemá obojek ani čip, je kastrovaná a váží asi 3 kg. Je mourovatá, má bílé tlapičky a bílou náprsenku. Je velmi přátelská. Ztratila se ze středy 5.6. na čtvrtek 6.6. v Praze-Kolodějích (v ulici V Lipách). Naposledy byla v neděli 9.6. u pána v Savojské ulici a prý je dost pochroumaná, nejspíše byla něčím napadena. Pokud by ji někdo zahlédl, nebo se ji dokonce ujmul jako ztracené kočičky, tak mi prosím napište či kontaktujte číslo 739 670 063. Budu ráda za jakékoliv informace a sdílení.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Kitty