Kiki

Datum ztráty 25.12.2018
Místo ztráty Troskotovice, 238
Telefon 773898834
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Kiki
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Směska
Věk 7 let
Barva Černá dlouhosrstá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Kiki je 7 let stará kočka. Na jméno slyší. Váží cca 9 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Kiki je velice bojacná a nedůvěřivá vůči cizím lidem, avšak když získá důvěru je to strašný mazel a vtěrka:) Protože valnou část dne trávím v práci-na farmě v Troskotovicich, přivezla jsem si ji z bytu tam. Kiki si rychle zvykla na venkovní prostředí. Nikdy se nevzdalila od farmy, vždy mě čekala na ,,našem” místě. Je jak pejsek, stačí zavolat a přijde. Ovšem 25.12.již nepřišla. Bohužel v té době byl na okolních polích hon... Avšak ani po důkladném pročesávání okolí jsem ji doposud nenašla..

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel