Kaylina

Datum ztráty 10.04.2015
Místo ztráty Chomutov, Podkrušnohorský Zoopark, Přemyslova259
Telefon 723606234
Jméno Kaylina
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Chomutov
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 7 měsíců
Barva černo-béžová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Štěně fenky je velmi hodná, ale plachá. Nikdo se jí nemusí bát. Na piškoty by se možná nechala nalákat. Utekla a ztratila se nám s navinovacím vodítkem které mělo zelenočernou barvu a růžovou navinovací šňůru. Má na sobě tmavě červený, textilní obojek, bez známky. Vodítka se bála a snažila se před ním utéct. Fenks nikomu neublíží a k cizím lidem nemá důvěru. Nemá čip, ani nemá tetování. Na své jméno slyší a reaguje. Utekla z procházky, vysmekla se. Má na horním patře má 4 špičáky a dva mléčné a dva nové... = charakteristika. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem nemá ráda. Je zvyklá jak na pobyt venku, tak i doma. Zimu nemá ráda. Telefon 723606234

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel