Julie

Datum ztráty 23.07.2014
Místo ztráty Malé Přílepy, Teplá stráň
Telefon 724542756
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Julie
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Źelva
Věk 20 let
Barva suchozemská
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Utekla nám želva 23.07.2014 v oblasti Malé Přílepy (Teplá stráň). Suchozemská želva, samička, je stará 20 let. Utekla ze zahrady. Je zvyklá na kontakt s lidmi, určitě před lidmi nebude utíkat. Občas se ztratila, ale vždy se ji stihlo chytnout. Je aktivní, opravdu za den hodně ujde. Mohl jí také někdo nalézt a odvézt do širšího okolí... Zdravotní stav dobrý. Váží do cca 1 kila. Je ve výborné formě, je zvyklá být venku. Jmenuje se Julie, zdá se, že na to slyší. Telefon 724542756

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Julie