Johanka

Datum ztráty 29.04.2019
Místo ztráty Příbram, Plzeňská 61
Telefon 606058334
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Johanka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 4 roky
Barva černozrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Johanka je 4 roky stará fenka jorkšíra. Pochází z množírny, je velmi plachá. Má červený kožený obojek s barevným šátkem, je i čipovaná. Johanka se ztratila u křižovatky Plzeňská / Riegrova, Příbram, kdy se lekla projíždějící motorky a vytrhla se i s vodítkem z ruky. Naposledy byla viděna v okolí FK Spartak, ulice Fibichova, Pod hvězdárnou, Hlinomazova atd. Původně za sebou táhla žluté samonavíjecí vodítko (flexi), které jsme následně našly přivázané na lampě v Kopernikově ulici v Příbrami.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Johanka