Jack

Datum ztráty 27.03.2014
Místo ztráty Černý most II, kpt Stránského 989
Telefon 774570537
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Jack
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 9-ti měsíční
Barva Vícebarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se 27.03.2014 v 19:00 večer. Slyší na jméno Jack. Je to plemeno Jack Russell Teriér. Ztratil se z adresy: Černý most II, ul. kpt Stránského 989. Je to sameček. Barva bílo-hnědá. Stáří 9 měsíců. Má rád děti, je hravý, neposedný, když se nudí rád rozcupuje na co přijde. Byl viděn bezdomovci a ani kus salámu nechtěl, pobíhal zmateně a nenechal se chytit. Byl na volno, zdrhnul z procházky, zřejmě utíkal za háravou fenou. Utíkal ze sídliště směrem na černý most. Podle bezdomovců byl viděn u metra černý most. Říkali, že to bylo v pátek večer. Výrazný znak je "korunka" mezi ušima, hnědý flek, tak jak je vidět na fotce. I cizí lidi má rád, všechny vítá. S cizími psi si hraje, nemá problém. Obojek proti blechám, šedý, od firmy forrest a měl klasický černý obojek s bílými reflexními znaky, bez známky. Tetování má v levém uchu 2815. Čipovaný není. Nikdy dřív se nezaběhl. Kontakt: 774570537 (Možno volat ve dne v noci)

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel